Konya Estetik Diş Dolgusu

Estetik diş dolgusu tedavilerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için iletişime geçin!

image

Diş Dolgusu

Konya Estetik Diş Dolgusu

Estetik Diş Dolgu Uygulaması, gülüş estetiğinin yanı sıra kırık, çatlak, aşınmış veya çürümüş dişe yeniden çiğneme işlevini kazandırma amacıyla yapılan bir işlemdir. Estetik dolgu denildiğinde akla hemen ön dişler gelse de aslında bir kahkaha sırasında göze ilk çarpan arka dişler olur. Öncelerde çürük dişlerin tedavisinde tek seçenek olarak siyah amalgam dolgular kullanılıyordu. Şimdilerde estetik diş hekimliğinin uyguladığı birçok alternatif seçenekler sayesinde daha mutlu gülüşler elde edilebiliyor. Siz de Konya’da sunduğumuz Diş Dolgusu tedavimizden yararlanmak için hemen iletişime geçin.

Bonding Tedavisi

Konya Bonding Diş

Kusursuz bir gülüş elde etmek için dişlerin şekli, büyüklüğü, dişetinin rengi ve diş-dişeti ilişkisinin yanı sıra, estetik işlemlerde kullanılacak olan malzeme gibi birçok faktör önemlidir. Konya’da yıllardır başarıyla her dişe uyguladığımız  bonding diş dolgusu, son derece başarılı estetik sonuçlar veriyor. Tek seansta istenilen estetik görünüm 1-2 saat içerisinde rahatlıkla Konya Diş Hekimi tarafından sağlanabiliyor.

image
image

Kompozit Diş Dolgusu

Konya Kompozit Diş Dolgusu

Kompozit dolgu, iki ya da daha fazla birbiriyle farklı gruptan oluşan maddelerin özelliklerinin harmanlanarak daha iyi sonuçlar elde edilmesiyle oluşan bir materyaldir. Dişle iyi bir renk uyumu sağlar ve farklı renk çeşitleri bulunur. Kompozit Diş Dolgusu, Estetik kaygıları da ortadan kaldırarak doğal sonuçlar verir.

Dengedent Estetik Konya Ağız ve Diş Sağlığı Polikinliğimiz ile iletişime geçerek estetik diş dolgusu tedavisi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Konya Diş Dolgusu

Konya Diş Dolgusu Fiyatları

Konya Diş Dolgu Fiyatları en çok merak edilen konulardan biridir. Uzman ekibimizle birlikte özenle ve titizlikle yönettiğimiz diş dolgu sürecinde sizlere en uygun fiyatları sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Siz de diş dolgu fiyatları hakkıda detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

Konya Estetik Diş Dolgusu

Diş dolgusu operasyonu kompozit diş dolgu maddesi ile kolaylıkla gerçekleştirilmektedir. Diş dolgusu operasyonunun ilk adımı bol miktarda çürüyen dişlerin tüm çürük ve artıklarının temizlenme ve dişin içinden çıkarılma aşamasıdır. Tüm bu çürükler ve atık maddeler dişten çıkarıldıktan sonra ufak çaplı bir oyuk oluşur. Bu oyuğun içine alanında uzman diş hekimleri tarafından cerrahi müdahale ile dolgu denilen madde yerleştirilir. Dolgu maddesi farklı renk ve maddelerden oluşabilmektedir. Özellikle ön dişe yapılacak dolguların renk seçimi büyük oranda beyazdan yana kullanılmakta, gülüşteki estetik görünüm kaybedilmemeye çalışılmaktadır. Bakterilerin gireceği boşluklar dolgu maddesi ile özenli bir şekilde kapatıldıktan bir müddet sonra eskisi gibi yemek yenmeye devam edilebilmektedir.

Diş Sağlığınızı Önemsiyoruz!

Her departman için alanında uzman doktorlarımızla diş sorunlarınızı çözüyoruz.
Sohbet başlat
1
Destek alabilir miyim?
Scan the code
Merhaba. Nasıl yardımcı olabiliriz?