Zirkonyum Diş Kaplama - Kaplama Diş Fiyatları

Özel Denge Dent Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri olarak sunduğumuz zirkonyum diş kaplama hakkında daha fazla bilgi almak için iletişime geçin!

image

Konya Zirkonyum Diş Kaplama

Konya Zirkonyum Kaplama uygulamalarında profesyonel çözümler üreten kliniğimiz sizlerin bu alanda ortaya çıkan ihtiyaçlarını en üst düzeye çıkarmakta.

Kullanmış olduğumuz malzemelerin kalitesinin uluslararası standartlar çerçevesinde belirlendiğini ve tüm kriterlerin titizlikle uygulandığından emin olabilirsiniz.

Siz de diş kaplama hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız, hemen iletişime geçin.

Konya Diş Kaplama

Tam seramik kuron: Tam seramik kron ve köprüler metal bir iç tabaka içermediklerinden ötürü ışık geçirgenlikleri yüksektir.

Böylece estetik açıdan özellikle ön dişlerin restorasyonunda doğal dişe yakın sonuçlar elde edilir.

Zirkonyum diş: Porselen kron ve köprü uygulamalarında dayanıklı olması nedeniyle metal bir alt yapı kullanılır.

image
image

Zirkonyum diş kaplama hakkında daha fazla bilgi

Fakat bu metal alt yapının diş etleri, diş dokusu, genel vücut sağlığı ve estetik açısından mahsurları bilindiğinden, zamanla metale alternatif bir malzeme arayışı ortaya çıkmış ve zirkonyum destekli restorasyonlar kullanılmaya başlanmıştır. Zirkonyum oldukça dayanıklıdır ve iyi bir ışık geçirgenliğinden ötürü doğal bir yapıya sahiptir.

Konya Kaplama Diş Fiyatları

Konya Kaplama Diş Fiyatları en çok merak edilen konulardan biridir. Uzman ekibimizle birlikte özenle ve titizlikle yönettiğimiz diş kaplama sürecinde sizlere en uygun fiyatları sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Siz de zirkonyum diş kaplama fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için hemen bizi arayın.

Konya Zirkonyum Diş Kaplama

Merkezimizde kaplama diş fiyatları yapılan işlemin niteliğine, adedine, kullanılan malzemeye göre farklılıklar göstermektedir. Diş kaplamaları metal destekli ve metal desteksiz olarak iki şekilde yapılmaktadır. Teknoloji ilerledikçe ve daha çeşitli metaller veya elementler diş tedavilerine dahil oldukça, eski kullanılan sistem yerini yavaş yavaş bu yeni tekniğe bırakmaktadır. Zirkonyum da son zamanlarda diş kaplamalarında kullanılan ve oldukça dayanıklı bir maddedir. Metal destekli kaplamalar zaman içerisinde kararmakta ve diş eti sorunları yaşanmasına neden olabilmektedir. Zirkonyum rengi ve özellikleriyle diş etine oldukça uyumludur. Doğal görünümü ve ışığı yansıtma özelliği sayesinde çok estetik ve dayanıklı dişlere sahip olmak çok kolaydır. Uzay teknolojilerinde de kullanılan bu madde nadir bulunan ve çok dayanıklı elementlerin başında gelmektedir. Tamamlanması da çok kısa sürmektedir.

Diş Sağlığınızı Önemsiyoruz!

Her departman için alanında uzman doktorlarımızla diş sorunlarınızı çözüyoruz.
Sohbet başlat
1
Destek alabilir miyim?
Scan the code
Merhaba. Nasıl yardımcı olabiliriz?