Konya Porselen Diş Kaplama - Lamine Diş Kaplama Fiyatları

Özel Denge Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniklerimizde titizlikle sunduğumuz porselen diş kaplama ve lamine diş kaplama fiyatları hakkında bilgi almak için iletişime geçin!

image

Konya Porselen Diş Kaplama

Porselen diş kaplama genellikle dişlerinde görünüm açısından bir takım rahatsızlıkları olan hastalarımız tercih etmektedir. Diş kaplama teknikleri gün geçtikçe daha modern seviyelere ulaşmaktadır ve porselen diş kaplama da bunlardan birisidir.

Siz de dişlerinizin görünümünü daha güzel hale getirmek için porselen diş kaplama yaptırmak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Konya Lamine Diş Kaplaması Tedavisi

Yaprak porselen olarak bilinen laminate veneer uygulaması, dişlerin ön yüzeylerine yapıştırılan ince porselen bir tabakadır. Laminate Veneer uygulaması ile dişlerin daha beyaz görünmesi ve diş bozukluklarının ortadan kaldırılması sağlanır.

image

Porselen & Lamine Diş Kaplama Fiyatları

Konya porselen ve lamine diş kaplama fiyatları en çok merak edilen konulardan biridir. Uzman ekibimizle birlikte özenle ve titizlikle yönettiğimiz porselen diş kaplama sürecinde sizlere en uygun fiyatları sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Siz de porselen diş fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için hemen bizi arayın.

Konya Lamina Diş

Tüm insanlar güzel ve sağlıklı bir gülüşe sahip olamak istemektedir. Ön dişlerinde çürük, renk farklılıkları ve çarpıklaşma yaşayan kişiler, gülüş estetiğinin bozulmasından rahatsızlık duyabilir ve bu estetik sorun çeşitli sorunlar yaşamasına neden olabilir. Teknolojinin gelişmesi ve sağlık alanında birçok yenilik yapılması, kişilerin bu sorunlarından en etkili şekilde kurtulmalarına olanak sağlamıştır. Bu bağlamda özellikle kişilerin ön dişlerinde en sık kullanılan ve kişilerin dişlerinde herhangi bir aşınmaya neden olmayan kaplamaların başında lamina diş kaplamaları yer almaktadır.

Uygulama sırasında aşınma gibi olumsuz durumların ortaya çıkmaması, dişlerdeki  sağlıklı dokuların korunmasına olanak sağlamaktadır. Konya lamina diş kaplamaları alanında oldukça başarılı işlemlere imza atmış olan kliniğimizde, lamina kaplamalar oldukça ince bir şekilde tasarlanmakta, genel olarak ise dişlerin ön yüzeyleri ya da kesici kısımları kaplama malzemeleri ile kaplanmaktadır.

Diş Sağlığınızı Önemsiyoruz!

Her departman için alanında uzman doktorlarımızla diş sorunlarınızı çözüyoruz.
CHAT
1
CONTACT
Scan the code
Hello. How can we help you?