Diş Teli - Diş Teli Tedavisi & Fiyatları

Özel Denge Dent Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri olarak sunduğumuz diş teli tedavisi ve fiyatları hakkında bilgi ve randevu almak için iletişime geçin!

image

Konya Diş Teli Tedavisi

Diş Teli tedavisi ortodonti alanına ait olmakla birlikte, ortodonti tedavilerinde düzensiz ve kötü görünüme sahip diş ve çeneler için teşhis konulur. Daha sonra tedavisi için diş teli uygun görülürse, uzman ekiplerimiz tarafından diş teli tedavisine başlanır.

Diş Teli Tedavisi Gerekli Midir?

Diş teli isteyen hastalarımız genellikle çapraşık, büyük, küçük dişlere sahiplerdir. Böyle dişler ağızda normalin aksine daha düzensiz bir şekilde yer almaya çalışır. Bu tür diş dizilimlerine sahip olan hastalarımız, kliniklerimizde profesyonel hekimlerimiz aracılığı ile diş teli tedavisine başlanır ve düzgün bir diş düzenine tekrar getirilir.

image
image

Diş Teli hakkında bilgiler

Kliniğimize sık sorulan sorulardan biri ise:

Diş teli tedavisi için belli bir yaş limiti var mıdır?

Diş teli tedavisi için belli bir yaş limiti yoktur. Dişlerinin düzeninden şikayetçi olan, düzgün görünen dişlere sahip olmak isteyen herkese bu tedaviyi yaparız.

Tabiki istisnalar da bulunmaktadır:

Bazı çene sorunlarından dolayı, tedavisine başlayamayacağımız hastalar da bulunmaktadır. Bu hastalarımızın çeneleri önde veya geride bulunmasından kaynaklı olabilmektedir ve bu tür sorunları olan hastalarımızın tedavilerine 12-13 yaşlarından önce başlanmalıdır.

Konya Diş Teli Fiyatları

Diş teli fiyatları belli kriterler eşliğinde belirlenmektedir. Bu kriterler ise tedavinin zorluğu, hastamızın dişlerinin ne kadar çarpık, düzensiz olduğuna bağlıdır. Bu yüzden muayene ettikten sonra öğrenebilirsiniz. Siz de diş teli fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için hemen bizi arayın.

Konya Diş Teli

Herkes doğuştan inci gibi dizilmiş dişlere sahip olamıyor. Bazı kimselerde dişler çocukluk döneminden başlayarak çarpık şekilde büyümektedir. Zamanla diğer dişler düzgün çıksa bile yamuk dişlerin etkisiyle tamamen çarpık bir hal alır. Eğer tedavi edilmez ise ağızda rahatsızlık verici his ve sağlıksız gülüşler meydana gelir. Diş teli tedavisi ise bu çarpıklığın giderilmesi, ağız ve diş sağlığı estetiği kazanımı ve mutlu gülüşler elde etmek için uygulanan bir tedavidir. Konya diş teli tedavi merkezimiz güven ve estetiğin adresi olarak sağlıklı gülüşler elde etmenizi sağlamaktadır.

Diş Sağlığınızı Önemsiyoruz!

Her departman için alanında uzman doktorlarımızla diş sorunlarınızı çözüyoruz.
CHAT
1
CONTACT
Scan the code
Hello. How can we help you?