Diş Çürüğü & Kırığı Tedavisi - Restoratif Diş Tedavisi

Özel Denge Dent Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri olarak diş çürüğü, diş kırığı ve restoratif diş tedavilerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için iletişime geçin!

image

Konservatif ve Restoratif Diş Tedavisi

Dengedent Poliniklerinde Konservatif ve Restoratif diş tedavisi, çürüğün engellenmesinden, dişin minesinde oluşan kırılma ya da aşınma sonrasında kaybolan dokunun restore veya tedavi edilmesi gibi işlemleri kapsar. Konservatif tedavide diş hekimi, çürüğü temizledikten sonra kaybolan diş dokusunu onarmaya çalışır.

Konya Diş Çürüğü Tedavisi

Restoratif diş tedavisi ise diş yapılarının gelişimsel ya da kazanılmış hastalıklardan ötürü oluşan form bozukluklarını düzeltmek, restore etmek ve estetiğini dişe yeniden kazandırmak amacıyla gerçekleştirilir.

image
image

Diş Kırığı Tedavisi

Her sağlık probleminde olduğu gibi ağız ve diş sağlığında da erken teşhis ve tedavi son derece önemlidir. Çürük ve kırık dişler tedavi edilmediğinde içindeki damar, sinir dokusuna ulaşarak şiddetli ağrıların yaşanmasına neden olur.

Konya Kaplama Diş Fiyatları

Konya Kaplama Diş Fiyatları en çok merak edilen konulardan biridir. Uzman ekibimizle birlikte özenle ve titizlikle yönettiğimiz diş kaplama sürecinde sizlere en uygun fiyatları sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Siz de zirkonyum diş kaplama fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için hemen bizi arayın.

Konya Zirkonyum Diş Kaplama

Merkezimizde kaplama diş fiyatları yapılan işlemin niteliğine, adedine, kullanılan malzemeye göre farklılıklar göstermektedir. Diş kaplamaları metal destekli ve metal desteksiz olarak iki şekilde yapılmaktadır. Teknoloji ilerledikçe ve daha çeşitli metaller veya elementler diş tedavilerine dahil oldukça, eski kullanılan sistem yerini yavaş yavaş bu yeni tekniğe bırakmaktadır. Zirkonyum da son zamanlarda diş kaplamalarında kullanılan ve oldukça dayanıklı bir maddedir. Metal destekli kaplamalar zaman içerisinde kararmakta ve diş eti sorunları yaşanmasına neden olabilmektedir. Zirkonyum rengi ve özellikleriyle diş etine oldukça uyumludur. Doğal görünümü ve ışığı yansıtma özelliği sayesinde çok estetik ve dayanıklı dişlere sahip olmak çok kolaydır. Uzay teknolojilerinde de kullanılan bu madde nadir bulunan ve çok dayanıklı elementlerin başında gelmektedir. Tamamlanması da çok kısa sürmektedir.

Diş Sağlığınızı Önemsiyoruz!

Her departman için alanında uzman doktorlarımızla diş sorunlarınızı çözüyoruz.
Sohbet başlat
1
Destek alabilir miyim?
Scan the code
Merhaba. Nasıl yardımcı olabiliriz?