image

Dilek DEMİRCİ

Müşteri Temsilcisi

İnsan Kaynakları Politikamız

İnsan Kaynakları iş süreçleri, şirket vizyonumuza entegre şekilde yönetilmektedir.
İnsan Kaynakları Politikamızın temelinde: tüm çalışanlarımızın kariyer yolculuklarında başarı hikayelerini çoğaltabilecekleri insan kaynakları süreçlerini inşaa etmek ve bu süreçlerin devamlılığını sağlamak yer almaktadır. Aynı zamanda bu yolculukta tüm çalışanlarımıza fırsat eşitliği sağlamak ve adil bir yönetim anlayışı sergilemek yer alır.

Detaylı İş Başvuru Formu

Lütfen iş başvurusu yapmak istediğiniz şubemizi seçiniz.

  Cinsiyet*
  KadınErkek

  Uyruk*
  T.CDiğer

  Durumu seçiniz*
  MezunDevam Ediyor

  Askerlik Durumu

  Ehliyetiniz Var mı?
  EvetHayır

  İŞ TECRÜBELERİ

  Şu an çalışıyor musunuz?

  İş Tecrübesi Bilgilerini Eklemek İstiyor Musunuz?*

  Çalışılan İş Yerinin Adı*

  Görevi*

  Başlangıç Tarihi*

  Bitiş Tarihi*

  Ayrılma Sebebi (Bir Kaç Cümle)*

  İş başvuru formundaki tüm bilgiler tarafımdan doldurulmuştur ve doğrudur. Başvurumun değerlendirilmesi amacıyla kişisel veya işle ilgili konular için referanslardan veya diğer ilgili kişilerden yapılacak araştırmaların yapılması adına şirketinize yetki veriyorum. İş başvurumun kabul edilmesi halinde Denge Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği şirketinin yönetmelik ve talimatlarına uymayı ve bu formda verdiğim herhangi bir asılsız bilgi nedeniyle iş sözleşmemin bildirimsiz ve tazminatsız fesih edileceğini biliyor ve kabul ediyorum.

  Görüşme esnasında veya öncesinde referans olarak beyan ettiğim şahısların iletişim bilgilerinin, tarafımla yapılan iş görüşmesine istinaden referans sorgusu için firmanız tarafından kullanılması konusunda şahısları 6698 sayılı KVKK gereğince bilgilendirdiğimi ve açık rızalarını aldığımı beyan ediyorum.

  CHAT
  1
  CONTACT
  Scan the code
  Hello. How can we help you?