Biz Denge Dentiz!

Uzman ve tecrübeli kadromuzla diş implantı, kanal tedavisi, diş beyazlatma, ortodonti, pedodonti, periodontoloji, protez diş, estetik diş, estetik dolgu, zirkonyum kaplama, kron kaplama, oral diağnoz, ağız ve çene cerrahisi alanlarında güvenilir, profesyonel ve kusursuz hizmet vermeye devam etmektedir.

Hakkımızda

Özel Denge Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniklerinin ilk şubesi 2016 yılında Konya‘nın Karapınar ilçesinde hizmete açılmıştır. Gelen hasta talepleri doğrultusunda 2019 yılında ikinci şubesi Konya‘nın Selçuklu İlçe bulunan Selçuker Center iş merkezinde hizmete açılmıştır. Özellikle yurt dışından ve ülkemizin çeşitli il, ilçelerinden gelen misafirlerimizin ulaşım konusunda daha rahat etmesi için açmış olduğumuz ikinci şubemizin görmüş olduğu yüksek ilgiden dolayı üçüncü şubesini Konya‘nın Bozkır ilçesinde insanlara hitap eden bir lokasyonda hastalarımıza hizmet vermeye başlamıştır.

Alanında uzman Diş Hekimi kadrosuyla en önemli prensibi hasta memnuniyeti olan Özel Denge Dent diş polikliniklerinde kalite, hijyen ve güvenden ödün vermeden hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiştir. Hekimlerimiz uzmanlık alanlarındaki güncel yaklaşımları yakından takip etmekte, insan sağlığı için mesleki gelişim eğitimlerine yurt içi ve yurt dışı sempozyumlara, kongrelere ve seminerlere katılmakta, birçok alanda akademik çalışmalara devam etmektedir. Klinik çalışanlarımız diş tedavisi konusunda gerekli teknik ve hijyen eğitimlerine belirli periyotlarla katılmaktadır.

2016 yılından beri kayıtlı 18.000’den fazla hastaya tedavi sunulan kliniklerimizde özellikle diş implantı ve estetik diş hekimliğinde %98,8 başarı oranını yakalamıştır. Porselen diş, zirkonyum kaplama, Lamine, Emax gibi estetik diş hekimliği uygulamalarında ileri teknolojik cihazlar ile laboratuvar-klinik uyumunu en üst düzeye taşımıştır.

Vizyonumuz

Sağlıgınız için gereken eğitim ve teknolojiyi en iyi şekilde kullanıp bizim için değerli olan tüm hastalarımıza %100 memnuniyet sağlamaktır. Denge Dent olarak vizyonumuz profesyonel ekibimizle kusursuz, kaliteli, kalıcı ve sağlıklı dişlere kavuşmanızı sağlamaktır. Bunun için her geçen gün kendimizi geliştiriyor ve sizler için büyüyoruz.

Misyonumuz

Ağız ve diş sağlığı hizmetlerini tüm diş hekimliği uzmanlık dallarında uluslararası standartlarda, son teknolojik imkanları kullanarak, hem hekimlerimiz hem de personellerimiz ile hastalara sağlık hizmeti sunabilmektir.

Diş Sağlığınızı Önemsiyoruz!

Her departman için alanında uzman doktorlarımızla diş sorunlarınızı çözüyoruz.
CHAT
1
CONTACT
Scan the code
Hello. How can we help you?